(Niezalogowany)
X Logowanie do sklepu hhw.pl
X
Szybkie zamówienie
  • Numer artykułu (8 cyfr)
  • Ilość
Języki X Polski

+48 32 205 41 10

Bezpłatna dostawa od 500 zł

Grupa Hommel Hercules

Beispiel1

Hommel Hercules Werkzeughandel, założony w Moguncji w 1876 roku, jest jednym z wiodących dystrybutorów wysokiej jakości narzędzi, obrabiarek, materiałów warsztatowych i produktów bezpieczeństwa pracy (BHP) każdego rodzaju.

Posiadamy centralę w Viernheim i cztery inne oddziały w Niemczech oraz kilkanaście filii na całym świecie w tym w Polsce, Hommel Hercules koncentruje się na dostarczaniu firmom przemysłowym wszystkich branż wszelkiego rodzaju narzędzi na najwyższym poziomie.

Dzięki naszej jakościowej marce ATORN oferujemy kompleksowy asortyment z ponad 19 000 artykułów do cięcia, szlifowania, mocowania i mierzenia oraz do wyposażenia warsztatu. I to w optymalnym stosunku ceny do wydajności.

Równie ważna jest nasza współpraca sprzedażowa z partnerami takimi jak CERATIZIT i Mahr, która umożliwia nam umieszczanie na rynku doskonałych, wysokiej jakości i innowacyjnych produktów.

 

Jesteśmy producentem Marki PowerTools, oferujacej specjalne narzędzia pod skomplikowane procesy wiercenia i frezowania. Sprawdź na www.powertools.pl

 

Globalny Biznes

Ogólnoświatowa dostawa narzędzi do naszych klientów jest naszym najwyższym priorytetem.
Zapewniamy to poprzez nasze własne filie i wybranych partnerów katalogowych w krajach międzynarodowych.

 

Beispiel2

Dostarczamy na całym świecie:


· Algieria · Australia · Brazylia · Niemcy · Finlandia · Francja · Ghana · Grecja · Wielka Brytania · Indonezja · Włochy · Kanada · Kazachstan · Kuwejt · Litwa · Meksyk · Holandia · Austria · Filipiny · Polska · Rumunia · Rosja · Arabia Saudyjska · Szwecja · Szwajcaria · Szwajcaria · Singapur · Słowacja · Korea Południowa · Tajlandia · Czechy · Tunezja · Turcja · Węgry · Stany Zjednoczone · Wietnam

 

Strona Hommel Hercules (hhw.pl) stosuje pliki cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies) oraz zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.