(Niezalogowany)
X Logowanie do sklepu hhw.pl
X
Szybkie zamówienie
  • Numer artykułu (8 cyfr)
  • Ilość
Języki X Polski

+48 32 205 41 10

Bezpłatna dostawa od 500 zł

Certyfikaty

Cenimy niezawodność

 

LBA Certificate 

TÜV Süd

TÜV Süd

 AEO-F

 

 

ISO 9001 - Podstawa zrównoważonego zarządzania jakością

Standaryzowane i zoptymalizowane procesy prowadzą do wyższego poziomu wydajności i lepszej jakości. Zadowolenie klienta pochodzi z orientacji na klienta - zdolność do szybkiego i elastycznego reagowania na potrzeby rynku jest jednym z najważniejszych czynników sukcesu w walce z globalną konkurencją.

Certyfikat ISO 9001 potwierdza, że firma Hommel Hercules Werkzeughandel GmbH & Co. KG ma wdrożony system zarządzania jakością.

 

Authorised Economic Operator (AEO) 

Rosnąca globalizacja i zmieniająca się sytuacja międzynarodowa w zakresie bezpieczeństwa skłoniły Światową Organizację Celną (WCO) do stworzenia globalnych ram, "Ramy standardów dla zabezpieczenia i ułatwienia globalnego handlu" (SAFE), dla nowoczesnego i skutecznego zarządzania ryzykiem w administracji celnej.

Na poziomie europejskim aspekty polityki bezpieczeństwa wprowadzone przez SAFE zostały wdrożone poprzez zarządzenie w zakresie bezpieczeństwa w kodeksie celnym.
Wprowadzenie Authorised Economic Operator (AEO) jest podstawową częścią koncepcji bezpieczeństwa UE.

Uprawniony podmiot gospodarczy ma specjalny status.
Uznaje się go za szczególnie niezawodny i godny zaufania oraz zezwala się na korzystanie ze specjalnych przywilejów w ramach odprawy celnej.

Status upoważnionego podmiotu gospodarczego ma zastosowanie we wszystkich państwach członkowskich i nie podlega ograniczeniom czasowym.

Status można podzielić na trzy warianty:
• Certyfikat AEO "uproszczenia celne" (AEO-C)
• Certyfikat AEO "bezpieczeństwo" (AEO-S)
• Certyfikat AEO "uproszczenia celne / bezpieczeństwo" (AEO-F)

Różnice są między wymaganiami licencyjnymi i związanymi z nimi korzyściami.

Hommel Hercules Werkzeughandel GmbH & Co. KG, 68519 Viernheim uzyskał certyfikat AEO-F w dniu 22 lutego 2013 r.

 

Dobrze Znany nadawca


Od końca kwietnia 2013 r. Transport lotniczy z Niemiec może być wysyłany tylko wtedy, gdy został zabezpieczony przed nieuprawnionym dostępem i jeśli osoby posiadające ten status mogą załadować go bezpiecznie do zamierzonego samolotu. Ładunki lotnicze są zabezpieczane przez kontrole firm zajmujących się przewozem ładunków lotniczych lub tzw. zarejestrowanych agentów zgodnie z wymogami prawnymi.

Agentami regulowanymi są firmy transportu lotniczego, przewoźnicy lub inne podmioty zapewniające bezpieczeństwo ładunku lub poczty. Rodzaj kontroli bezpieczeństwa jest ustalany przez zarejestrowanych agentów lub przedsiębiorstwo transportu lotniczego w oparciu o charakterystykę frachtu lotniczego, który ma być przedmiotem dochodzenia, oraz wymogi prawne. Oficjalna akredytacja znanego nadawcy gwarantuje, że firma ponosi odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniej ochrony identyfikowalnej poczty lotniczej w jej pomieszczeniach przed nieuprawnionym dostępem lub manipulacją. Oznacza to, że zidentyfikowana przesyłka lotnicza znanego nadawcy nie wymaga dalszych kontroli bezpieczeństwa i może być natychmiastowo i bezpiecznie przekazana firmie, której przyznano status zarejestrowanego agenta.

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma Hommel Hercules Werkzeughandel GmbH & Co. KG, 68519 Viernheim została zatwierdzona jako "znany nadawca" podczas audytu w dniu 23 kwietnia 2013 r. Przez Federalne Biuro Lotnictwa, zgodnie z postanowieniem (WE) nr. 300/2008.

Firma otrzymała numer licencji DE / KC / 01432-01 w bazie danych EC zarejestrowanego agenta i znanego nadawcy (RAKCD).

Strona Hommel Hercules (hhw.pl) stosuje pliki cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies) oraz zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.