(Niezalogowany)
X Logowanie do sklepu hhw.pl
X
Szybkie zamówienie
  • Numer artykułu (8 cyfr)
  • Ilość
Języki X Polski

+48 32 205 41 10

Bezpłatna dostawa od 500 zł

Nasze Marki

 

ATORN

Różnorodność produktów, która ma sobie równych.

Ponad 19 000 artykułów z zakresu narzędzi do wiercenia, frezowania, toczenia, szlifowania i cięcia, a także urządzeń pomiarowych czy sprzętu operacyjnego- ATORN oferuje szeroki asortyment produktów, który jest ciągle rozszerzany o nowe produkty.

 

 

Ceratizit

CERATIZIT - z pasją i pionierskim duchem dla metali twardych

Bez względu na to, czy są to płytki wieloostrzowe czy narzędzia z węglików spiekanych - nasze materiały skrawające charakteryzują się maksymalną trwałością narzędzia i maksymalną niezawodnością procesu. Aby uzyskać efektywne wyniki cięcia, materiał tnący musi być optymalnie dopasowany do danego zastosowania i obrabianego materiału.

 

 

ComBee

ComBee - wysokowydajne systemy automatyczne

Marka ComBee gwarantuje wysokiej jakości, niezawodne usługi zarządzania częściami C. Skorzystaj z naszych ulepszeń i innowacji.

 

 

HHW

Narzędzia HHW

Nasza marka narzędzi do montażu i obróbki oraz wyposażenia fabryk. Solidna jakość, na której możesz polegać.

 

 

Beispiel3

Rozwiązania dla Twoich pomiarów

Mahr oferuje koncepcje, rozwiązania i informacje podstawowe dla zadań pomiarowych. Kwalifikowana metrologia produkcji. Mahr opracowuje rozwiązania, które oferują klientom zorientowanym na korzyści dla każdej możliwej aplikacji.

 

 

Power Tools

Narzędzia na najwyższym poziomie

Z najwyższą precyzją i dokładnością mikrona produkujemy i rozwijamy nasze narzędzia specjalne pod skomplikowane procesy wiercenia i frezowania. Oczekuj od nas innowacyjnych pomysłów, praktycznych rozwiązań i perfekcji. Niecodzienne wyzwania sa częścią naszej codziennej pracy.

 

Strona Hommel Hercules (hhw.pl) stosuje pliki cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies) oraz zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.