(Niezalogowany)
X Logowanie do sklepu hhw.pl
X
Szybkie zamówienie
  • Numer artykułu (8 cyfr)
  • Ilość
Języki X Polski

+48 32 205 41 10

Bezpłatna dostawa od 500 zł

ATORN - Marka narzędzi

 

 

Odmiana produktu, która nie ma sobie równych

Z ponad 19 000 artykułów z dziedziny wiercenia, frezowania, toczenia, szlifowania i cięcia narzędzi, sprzętu pomiarowego, wymagań warsztatowych i sprzętu operacyjnego, ATORN oferuje szeroką gamę produktów, która jest zawsze poszerzana o nowe produkty.

Naszą szczególną uwagę skupiamy na precyzji i długowieczności narzędzi. Ze względu na naszą strukturę korporacyjną jesteśmy w stanie zaoferować produkty w idealnym stosunku ceny do wydajności.
W rzeczywistości to widmo nie pozostawia nic do życzenia.

Codzienne raporty są naszą pierwszą iskrą

Aby móc rozwijać produkty oparte na potrzebach, bezpośredni kontakt z klientem nie jest dla nas alternatywny. Na targach lub na miejscu przeprowadzamy szerokie dyskusje z użytkownikami naszych produktów. Tylko dzięki tej bezpośredniej informacji zwrotnej możemy rozpoznać problematyczne przypadki. W ciągłym dialogu opracowujemy narzędzia dostosowane dokładnie do danej sytuacji.

Asortyment HHW ATORN obejmuje wszystkie ważne obszary zastosowania:

- narzędzia wiertnicze

- narzędzia frezujące

- technologia mocowania

- pomiary, technologia testowania

- szlifowanie, technologia separacji

- specjalne narzędzia

- wyposażenie fabryczne

Na początku jest wizja

Pomysły na nowe produkty nie pozostają z nami w sferze fantazji, ale konsekwentnie osiągają dojrzałość rynkową.
Na przykład w ciągu ostatnich dwóch lat opracowaliśmy ponad 6 000 innowacji tylko w dziedzinie obróbki skrawaniem, które nie były jeszcze dostępne na rynku.

ATORN. Wydajność wymaga jakości.

Aby nasze produkty spełniały rygorystyczne wymagania i wymagania, są one najpierw poddawane dużej liczbie testów wysokiej jakości.
I tylko wtedy, gdy produkt spełnia WSZYSTKIE, naprawdę WSZYSTKIE wymagania jakościowe, otrzymuje nagrodę ATORN.

Sprawdzona jakość dla twojego miejsca pracy.

Jako marka Hommel Hercules, narzędzia ATORN podlegają najwyższym standardom jakości i są wytwarzane zgodnie z naszymi wymaganiami i z sugestiami klientów. Powoduje to szeroką gamę narzędzi dla wszystkich naszych klientów.


 

Ponieważ popieramy nasze słowa akcją, dajemy 10-letnią gwarancję na wszystkie produkty. ATORN tworzy jakość pod względem wydajności i jakości!


Więcej informacji o naszej marce jakości można znaleźć pod adresem:

www.atorn.de

 

 
 

 

 

Strona Hommel Hercules (hhw.pl) stosuje pliki cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies) oraz zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.