(Niezalogowany)
X Logowanie do sklepu hhw.pl
X
Szybkie zamówienie
  • Numer artykułu (8 cyfr)
  • Ilość
Języki X Polski

+48 32 205 41 10

Bezpłatna dostawa od 500 zł

CERATIZIT

Narzędzia przyszłości

CERATIZIT - globalny gracz w branży twardego metalu.
Siedziba firmy znajduje się w Mamer w Luksemburgu i działa w ponad 50 krajach na całym świecie. W wybranych gałęziach przemysłu jest światowym liderem w produkcji unikalnych, innowacyjnych produktów z twardych materiałów odpornych na zużycie i obróbkę.

Od 2014 roku CERATIZIT rozpowszechnia swoje narzędzia do obróbki za pośrednictwem firmy HHW zajmującej się narzędziami. Ta nowa współpraca umożliwiła firmie rozszerzenie sieci handlowej.

 

Ceratizit Eckfräser

Twardy metal dla dłuższej żywotności

Twarde metale firmy CERATIZIT wykonane są z wyjątkowo twardych materiałów, takich jak węglik wolframu i kobalt ciągliwy. Dwie substancje są łączone w postaci proszku.

Procent kobaltu i wielkość cząstek węglika wolframu mają bezpośredni wpływ na charakterystykę twardości metalu, taką jak twardość, wytrzymałość na zginanie i odporność na kruche pękanie.

CERATIZIT oferuje ponad 130 różnych rodzajów twardego metalu w swoim asortymencie, a każdy z nich można zestawiać na różne sposoby. Mamy idealne rozwiązanie dla każdej aplikacji i gałęzi przemysłu.

 

 

 

 

Strona Hommel Hercules (hhw.pl) stosuje pliki cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies) oraz zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.